Hakkımızda

IQ kurumsal kimlik

Ürün Tasarımlarımız

IQ Mühendislik olarak çalıştığımız firmalara, faaliyet alanlarında, üretim aşamalarında, teknolojik destek vererek hem iş hızını, hem iş kapasitesini artıracak yeni öneriler sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin hem güvenini kazanıyor hemde firmamızı MARKA haline dönüştürmüş oluyoruz.

Damacana Paleti firmamız çok çeşitli malzeme taşıma denklemlerine sahiptir, her tür standart ve standart dışı varyasyona hizmet vermekteyiz. Teknik ekibimiz, müşteri yerini ziyaret etme ve müşterileri memnun edecek en iyi kişiselleştirilmiş çözümü sunma kapasitesine sahiptir. Teknisyenlerimiz herhangi bir müşterinin standart ve standart dışı ürün gereksinimlerini yerine getirmeye yetkilidir. Ürünümüz yüksek kalitede üretilmiştir ve iş yeriniz için değerli olacaktır.

Temel ilkemiz

Kurum olarak büyürken doğayı tüketmemek, yatırımlarımızı yurt içinde yapmak, müşterilerimizin güvenini haklı çıkarmaktır.

Damacana taşıma paleti çözümünüz için firmamız 2008 yılında kuruldu ve o zamandan beri hem imalat hem de her türlü malzeme taşıma ekipmanı tedarikinde kalite standartları sağladı. Çok çeşitli ürün spesifikasyonları, modelleri ve konfigürasyonları ile firmamız, iç pazarların artan taleplerini karşılamak için hazırlanmıştır. ülkemizin önde gelen malzeme taşıma ekipmanı tedarikçisi arasındadır. Firmamızın ülke çapında mutlu müşterileri vardır.

IQ MÜHENDİSLİK HAKKINDA

Damacana Paleti Firmamız

Firmamız; personelimizin azmi, “kesintisiz müşteri memnuniyeti” ilkemizle birleşince hızla büyüyerek kurumsallaşma ihtiyacı duymuştur.

IQ Mühendislik ;

Amacımız: Kurum politikalarımız doğrultusunda, faaliyet alanımızda en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak ve ülkemiz için değer yaratan bir kurum olmaktır.

Gücümüz:Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır.

İlkemiz:Tüm çalışmalarımızda bizlere ışık tutan ana ilkemiz; gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek büyümek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmayı sürdürmektir.

Hedefimiz: Topluluğumuzun, kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda başlattığı yeniden yapılanma çalışmaları ile bugüne kadar olduğu gibi, 2000’li yılların küreselleşen ekonomisinde de başarılı olacağına ve gelecek nesillere büyüyerek ve gelişerek intikal edeceğine inancımız sonsuzdur.

Güvenilir İş Ortakları: Faaliyet alanımızda  Damacana Paleti sektöründe önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.Kuruluş amacımızda başarılı olabilmek ve müşterilerin isteklerini karşılayabilmek için sadece ” dağıtıcı ” ilkesi güvenilmez hale gelmiştir. Bu ilke ile birlikte mutlaka; güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı gerekmektedir.

Projeden uygulamaya

Damacana Paleti olarak, tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetinin yanı sıra her zaman en kaliteli ve en yeni teknolojideki malzemeleri sunarak doğru ve teknik çözüm hedefleyerek hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Projeden uygulamaya her aşamada;

* Kaliteli işçilik
Her noktada itina
İşinden sorumluluk
Malzeme kalitesi

Biz yaratıcı bir ürün tasarımcısıyız. Firmaların otomasyon çözümleri için varız.

Bizimle Çalışınız

1
Merhaba
Yardımcı olabilir miyim?
Powered by