İletişim

Bize Yazınız

İletişim Kutusu

Maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğimizi öğrenin, aşağıdaki formu kullanarak sorunuzu gönderin; size en kısa zamanda geri döneceğiz, alternatif olarak doğrudan bizimle iletişime geçin. 

Firmamız Yalova merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  •  Kirazlı Sanayi Sitesi 1.Yol A-1 Blok No:25-32 YALOVA/TÜRKİYE
  • (+90) 226 825 4034
  • (+90) 226 830 00 55
  •   info@damacanapaleti.net
  •    Pts-Cts 09:00 – 17:00

Damacana paleti fabrikamızın Google'daki konumu

İstiflenebilir Damacana paletleri için

Hemen hemen her kullanım için paletler istifleme, raflama veya yuvalama için tasarlanabilir. Bu özellikler hem ahşap hem de plastik paletlerin depolanmasını kolaylaştırır.

İstiflenebilir paletler en yaygın kullanılan palet türüdür. Ayrıca, bu üç türün en az yer tasarrufu sağlayan tasarımını da sunarlar. Bu paletler depolama için birbiri üzerine yığılır ve bir üst ve alt üst tabana sahip birçok palet bu tasarımı kullanır. İstiflenebilir paletler ahşap veya plastikten yapılabilir.

Raflanabilir paletlerde beş ray ya da paletin altında bir resim çerçevesi bulunur. Ürünleri depolarken dengeyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Alt kısımdaki kızak veya resim çerçevesi tasarımı nedeniyle, bu paletler maksimum stabilite sunar. Plastik veya ahşap olabilirler.

Ayarlanabilir paletler yer tasarrufu sağlar . Diğer paletlere yerleştirilmiş dokuz bacaklı bir tabana sahiptirler. Bacağın üstü genellikle oyuktur ve diğer paletlerin üste kolayca oturmasını sağlar. Paletler çoğu amaç için bu tasarımı kullanabilir. İçi boş kalıplanmış bacaklar nedeniyle, bu paletler genellikle plastikten imal edilmiştir.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

1
Merhaba
Yardımcı olabilir miyim?
Powered by