Single Blog

Kullanışlı Plastik Damacana Paletleri

Damacana Paleti
damacana paleti

YENİ VE KULLANIŞLI PLASTİK PALETLERİN AVANTAJLARI

Plastik damacana paletleri tahta kuzenlerinden daha az yaygındır, ancak daha hafif, daha hijyenik ve çok daha dayanıklıdırlar. Aslında, tahta paletlerden beş kat daha uzun sürebilirler. Sadece bu değil, daha kolay istiflenebilirler, kullanılmadıklarında daha az yer kaplarlar ve% 100 geri dönüştürülebilir olmaları nedeniyle kullanım ömrü sona erdiğinde yeni birimler oluşturmak için kullanılabilirler. Bu nedenle popülerlik kazanmaya devam ediyorlar ve pazar paylarının yıllık bazda arttığını görüyorlar. Fakat plastik palet alımı söz konusu olduğunda, yeni mi yoksa kullanılmış mı olmalısınız? Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin artıları ve eksileri nelerdir? Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin avantajlarını tartıştığımız yere bir göz atın.

Kullanışlı Plastik Damacana Paletleri

Kullanışlı Plastik Damacana Paletleri
Kullanışlı Plastik Damacana Paletleri

Bunlar kullanışlı plastik paletler.en az bir kere zaten ama tekrar tekrar tekrar kullanılabilir. Kullanılan plastik paletlerin satın alınmasındaki esas çekiliş, fiyattır. Üstelik fiyatı daha düşük olsa da, kullanılan plastik paletlerin kalitesi yeni sürümden farklı değildir. Yukarıda belirtildiği gibi, plastik paletler çok uzun bir ömre sahiptir, bu nedenle plastik paletlerinizi iyi bir şekilde kaynatırsanız, yeni kadar iyi paletler satın alabilirsiniz. Kullanılmış palet satın alan şirketler, yeni satın almak yerine palet geri dönüşümünü tercih ettikleri için sosyal ve çevresel açıdan sorumlu olarak görülmelerinden de faydalanacaktır. Kullanılmış palet satın almanın olası dezavantajları, durumun belirsizliğinden kaynaklanmaktadır. İyi almazsanız ve şüpheli kalitede paletleriniz varsa, markanız zarar görebilir. Sonuçta, bu işinizin bir temsili olacak,

Yeni Damacana Paleti

Yeni Damacana Paleti
Yeni Damacana Paleti

Yeni ve kullanışlı plastik damacana paletlerinin avantajlarından bahsedecek olursak, eskiden aksine yeni satın alırsanız en iyi kaliteyi elde edeceğinizi söylememiz gerekir. Açıkçası, modele bağlı olarak biraz daha pahalı olacaklar, ancak tam olarak ne aldığınızı bileceksiniz. Başka bir avantaj, yeni plastik paletler söz konusu olduğunda daha fazla çeşit bulabilmenizdir. Satın alacağınız fantastik kalitenin yanı sıra, eskiden farklı olarak satın alırken farklı boyutlar, renkler, şekiller ve çeşit paletler bulmak da daha kolay.

Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin avantajları

Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin avantajları
Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin avantajları

Bu yüzden gerçekten gitmeye karar vereceğiniz size kalmış. Yeni ve kullanışlı plastik paletlerin avantajlarını ortaya koyduk – şimdi tek yapmanız gereken seçim yapmak.

  • Bir Tırda diğer Paletlere göre %13 daha fazla yük taşıma imkanı sağlar.
  • Taşıma esnasında palet devrilmelerini ve yıkılmalarını önler.
  • Streç sarma zahmeti ve streç masrafı olmaz.
  • Nakliye esnasında damacana devrilmesi olmayacağından ürün zaiyatı olmaz.
  • Yükleme ve indirme sırasında daha az elelaman ve daha az masraf olur.
  • Fabrika ve mağazada istifleme imkanı sağladığından yer tasarrufuna olanak sağlar.
  • Damacanalar birbirine değmediğinden çizilme kirlenme ve sürtünme olmamasından dolayı daha uzun ömürlü damacana kullanılabilir.

Leave a Reply

1
Merhaba
Yardımcı olabilir miyim?
Powered by